Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letër Peach Oil PS100-00 për makinë grirëse të letrës, 12 copë

18.50 €
* Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Kodi i produktit:
198188
EAN:
7640115945624
Format:
A5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
Letra e kompanisë Peach oil e modelit PS100-00 përdoret për lubrifikimin dhe mirëmbajtjen e thikave të makinës grirëse të letrës. Ky produkt përmban set prej 12 fletëve të cilat janë të ngjyra me vaj bimorë i cili në kontakt me thikat e makinës grirëse ndihmon mirëmbajtjen nga dëmtimet që krijohen nga përdorimi i tepërt.

Detajet teknike

EAN:
7640115945624
Format:
A5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
I përdorshëm me:
Univerzale
I përdorshëm me markat:
Univerzale
Kodi i prodhuesit:
PS100-00
Lansuar:
24 Shtator 2016
Lloji i letrës:
Letër e vajosur
Numri i fletëve në pako:
12
Prodhuesi:
Peach

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE