Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letër për etiketim Brother DK11204

Kodi i produktit:
121744
EAN:
4977766628167
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DK11204
Lansuar:
23 Janar 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Brother ka traditë të gjatë në prodhimin e pajisjeve të ndryshme, si printerë dhe makina shkrimi. Sigurisht se krahas këtyre produkteve, ata sjellin edhe një numër aksesorësh për to. Përparësia e produkteve origjinale është përputhshmëria e tyre 100% me pajisjen, duke ofruar kështu kualitet maksimal i cili nuk mund të arrihet me produktet zëvendësuese. Letrat për etikim Brother DK11204 janë dizajnuar për printerët e serisë BROTHER QL. Pakoja përmban 400 copa të etiketave.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766628167
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DK11204
Lansuar:
23 Janar 2013
Lloji i letrës:
Letër në role
Numri i fletëve në pako:
400
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE