Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letër për printer Brother - DK22210

Kodi i produktit:
121749
EAN:
4977766628181
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DK22210
Lansuar:
23 Janar 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brother është një kompani me një traditë të gjatë, e cila ka kohë që është e angazhuar në prodhimin e pajisjeve të printimit, të tilla si printerë, fakse, makina shkrimi dhe pajisje multifunksionale. Për produktet e saj, natyrisht, gjithashtu prodhon pajisje të ndryshme konsumuese. Avantazhi i kësaj letre në përputhje me produktet dhe cilësinë maksimale të printimit është që nuk mund të arrihet me aksesorë jo origjinal. Kjo letër për printerë Brother DK22210 me ngjyrë të bardhë është e projektuar për serinë Brother QL. Dimensionet letrës janë 29 x 30.48 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766628181
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
DK22210
Lansuar:
23 Janar 2013
Lloji i letrës:
Letër në role
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE