Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër për printerë Epson ColorLok

Kodi i produktit:
115437
EAN:
9003974442792
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
#VNR 30944/W
Lansuar:
4 Tetor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Epson është lider në prodhimin e printerëve dhe po ashtu prodhon letër kualitative për printerët e tij. Kjo letër që Epson prodhon, është universale dhe mund të përdoret çdo ditë për printimin dhe fotokopjimin e dokumenteve. Letra është e përshtatshme për printimin e dokumenteve voluminoze dhe ofrohet për një çmim të volitshëm. Peshon normalisht 80g/m2 dhe një pako përmban diku rreth 500 fletë të formatit A4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
9003974442792
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
#VNR 30944/W
Lansuar:
4 Tetor 2012
Lloji i letrës:
Për zyrë
Numri i fletëve në pako:
500
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Epson
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE