Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër për printim Brother BP60PA3, A3

Kodi i produktit:
81626
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BP60PA3
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Për zyrë

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
16.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Marka Brother ka një kohë të gjatë që merret me prodhimin e pajisjeve të ndryshme për printim, siq janë vetë printerët, fax makineritë, apo makinat e shtypi. Mirëpo, për këto prodhime, gjithashtu nevojiten edhe pajisje shtesë, të cilat e lehtësojnë punën akoma më shumë. E tillë është edhe kjo lloj letra nga marka Brother, e cila ofron cilësi të lartë të printimit. Posedon format A3, dhe një pako e tillë letrash përmban 250 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
BP60PA3
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Për zyrë
Numri i fletëve në pako:
250
Pesha [g / m2]:
73
Prodhuesi:
Brother
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE