Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër për printim HP Social Media Snapshots

Kodi i produktit:
201604
EAN:
8898992571668
Format:
10 x 13
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
W2G60A
Lansuar:
1 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Letër për printim nga kompania HP është letër e cila është në përputhje me të gjitha printerët inkjet dhe është e optimizuar për printerët HP me të cilat arrin rezultate të shkëlqyera gjatë printimit. Letrat kanë rezistencë ndaj ujit dhe mund të thahen shpejt dhe kanë një qëndrueshmëri të gjatë. Pako ka 25 letra dhe parametra prej 10 x 13 cm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8898992571668
Format:
10 x 13
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
W2G60A
Lansuar:
1 Nëntor 2016
Lloji i letrës:
Etiketa ngjitëse
Lloji i sipërfaqes:
E shkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
25
Pesha [g / m2]:
265
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE