Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër për printim Xerox Performer

Kodi i produktit:
101725
EAN:
8595556501016
Format:
A5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
495L90645
Lansuar:
18 Janar 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Xerox është kompani e cila ka një kohë të gjatë në treg, dhe ka një game të gjerë rreth prodhimit të printerëve dhe aksesorëve të nevojshëm për pajisjet e saj. Historia e kompanisë ka rrënjët nga viti 1964 në Amerikën Veriore. Tani kompania ka hedh në treg produktin e cila përmban letra për printim të cilat ofrojnë një kualitet dhe cilësi të lartë gjatë printimit. Kjo letër printimi ofron një garanci 100% për kualitet të lartë. Letra ka një peshë prej 80 g / m2 dhe një pako përmban 500 letra të formatit A5.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595556501016
Format:
A5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
495L90645
Lansuar:
18 Janar 2012
Lloji i letrës:
Për zyrë
Numri i fletëve në pako:
500
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Xerox
Ueb-i i prodhuesit:
Xerox.com
Vendi i origjinës:
Czechia

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE