Letër plastifikuese PEACH

Kodi i produktit:
160891
EAN:
7640106495015
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PP580-01
Lansuar:
4 Tetor 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
25.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Peach ofron letër plastifikuese me cilësi të lartë për mbrojtjen e fotografive. Me këtë letër ju mund ti mbroni fotografitë nga pluhuri, balta dhe në këtë mënyrë ju mund të zgjatni jetëgjatësinë e tyre. Letra plastifikuese ka dy shtresa të cilat pastaj mund të lidhen me njëra tjetrën me metodën e ftoftë apo të ngrohët. Trashësia e letrës është 80 mic. Letra gjithashtu mund të përdoret për ti plastifikuar dokumentet tuaja të cilat kanë formatin e njëjtë prej 303 x 426 mm apo A3 dhe pako përmban 100 letra plastifikuese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640106495015
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PP580-01
Lansuar:
4 Tetor 2014
Lloji i letrës:
Folie plastifikuese
Numri i fletëve në pako:
100
Prodhuesi:
Peach

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE