Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letër printimi HP Office

Kodi i produktit:
129970
EAN:
3141725002270
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CHPO480
Lansuar:
29 Maj 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

6.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania HP është kompani e cila na ofron produktet e një game të gjerë, dhe deri tani ka një numër të madh të përdoruesve për produktet e saj. Tani kompania ofron letër për printim të përditshëm. Letra HP Office ka formatin A4 dhe peshon 80 g / m2 dhe në pako janë 500 fleta. Letrat mund të përdoren për printerët njëngjyrësh apo edhe printerët shumëngjyrësh dhe gjithashtu është në përputhje me printerët e markave tjera.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
3141725002270
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
CHPO480
Lansuar:
29 Maj 2013
Lloji i letrës:
Për zyrë
Numri i fletëve në pako:
500
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE