Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letra plastifikuese PEACH

Kodi i produktit:
203782
EAN:
7640115944689
Format:
10 x 15, A4, A5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PPC500-02
Lloji i letrës:
Folie plastifikuese

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Peach ofron letër plastifikuese me cilësi të lartë për mbrojtjen e fotografive. Me këtë letër ju mund ti mbroni fotografitë nga pluhuri, balta dhe në këtë mënyrë ju mund të zgjatni jetëgjatësinë e tyre. Letra plastifikuese ka dy shtresa të cilat pastaj mund të lidhen me njëra tjetrën me metodën e ftoftë apo të ngrohët. Trashësia e letrës është 80 mic. Letra gjithashtu mund të përdoret për ti plastifikuar dokumentet tuaja. Pako përmban letra për plastifikim me formate të ndryshme si (10 x A4, 5x A5, 5x 10 x 15 cm, 5 karta), që gjithsej pako përmban 25 letra plastifikimi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640115944689
Format:
10 x 15, A4, A5
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PPC500-02
Lloji i letrës:
Folie plastifikuese
Numri i fletëve në pako:
25
Prodhuesi:
Peach

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE