Letra për printim Xerox Business

Kodi i produktit:
76748
EAN:
5017534918201
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3R91820
Lansuar:
10 Maj 2011

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Xerox është kompani e cila ka një kohë të gjatë në treg, dhe ka një game të gjerë rreth prodhimit të printerëve dhe aksesorëve të nevojshëm për pajisjet e saj. Historia e kompanisë ka rrënjët nga viti 1964 në Amerikën Veriore. Tani kompania ka hedh në treg produktin e cila përmban letra për printim të cilat nuk kanë përmbajtje druri dhe ofrojnë cilësi dhe kualitet të lartë. Pako Xerox Business ka 500 fleta për printim me formatin A4 dhe peshon 80 g.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5017534918201
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3R91820
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i letrës:
Për zyrë
Numri i fletëve në pako:
500
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Xerox
Ueb-i i prodhuesit:
Xerox.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE