Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Letra për printim Xerox Performer

Kodi i produktit:
101726
EAN:
5017534905690
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3R90569
Lansuar:
18 Janar 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
13.50 
Ju kurseni : 4.05   (30%)
9.45 € * Përfshirë TVSH-në
30% Zbritje
Disponueshmëria:
7 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Xerox është kompani e cila ka një kohë të gjatë në treg, dhe ka një game të gjerë rreth prodhimit të printerëve dhe aksesorëve të nevojshëm për pajisjet e saj. Historia e kompanisë ka rrënjët nga viti 1964 në Amerikën Veriore. Tani kompania ka hedh në treg produktin e cila përmban letra për printim, të cilat janë të dedikuara për printerët me ngjyra dhe të cilat ofrojnë një kualitet dhe cilësi të lartë gjatë printimit dhe atë për një vëllim të madh. Kjo letër printimi ofron një garanci 100% për kualitet të lartë. Letra ka një peshë prej 80 g / m2 dhe një pako përmban 500 letra të formatit A3.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5017534905690
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
3R90569
Lansuar:
18 Janar 2012
Lloji i letrës:
Për zyrë
Numri i fletëve në pako:
500
Pesha [g / m2]:
80
Prodhuesi:
Xerox
Ueb-i i prodhuesit:
Xerox.com
Vendi i origjinës:
United Kingdom

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE