Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letra plastifikuese PEACH

Kodi i produktit:
198162
EAN:
7640115943941
Format:
54 x 86
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PPR525-07
Lloji i letrës:
Folie plastifikuese

Si të porosisim në Gjirafa50?

1.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 1
Disponueshmëria:
(1 artikull)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Peach ofron letër plastifikuese me cilësi të lartë për mbrojtjen e fotografive. Me këtë letër ju mund ti mbroni fotografitë nga pluhuri, balta dhe në këtë mënyrë ju mund të zgjatni jetëgjatësinë e tyre. Letra plastifikuese ka dy shtresa të cilat pastaj mund të lidhen me njëra tjetrën me metodën e ftoftë apo të ngrohët. Letra gjithashtu mund të përdoret për ti plastifikuar dokumentet tuaja të cilat kanë formatin e njëjtë prej 54 x 86 mm apo A6 dhe pako përmban 25 letra plastifikuese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7640115943941
Format:
54 x 86
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PPR525-07
Lloji i letrës:
Folie plastifikuese
Numri i fletëve në pako:
25
Prodhuesi:
Peach

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE