Letra printimi në bluza HP Iron-on T-shirt

24.50

Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë [APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04€ në muaj  

108528
10 artikuj
+
Shto në listen e dëshirave
Këto letra janë të dizajnuara për të krijuar një bluzë të veçantë për të gjitha rastet. Letra ka një metodë të lehtë për tu aplikuar, e cila e ka një mbështjellës të hollë dhe me hekurin e nxehtë ju mund ta shtypni dizajnin të cilin vendosni ta keni në bluzën tuaj. Në këtë mënyrë ju mund të arrini të keni bluzën të cilën gjithmonë e keni dashur dhe atë vetëm në një kohë të shkurtë. Bluza edhe gjatë larjes ka dizajnin të cilin e keni vendosur. Letrat HP Iron-on nuk mund të përdoret për printerët që kanë elementet e ngrohjes si HP Deskjet 1200C apo 1600C, sepse gjatë përdorimit letra mund të dëmtohet. Letra ka parametra të formatit A4, 210 x 297 mm dhe një peshë prej 170 g / m2, dhe përmban 12 letra.

Detajet teknike

EAN:
0886981980704
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
C6050A
Lansuar:
23 Janar 2015
Lloji i letrës:
Hekur
Numri i fletëve në pako:
12
Pesha [g / m2]:
170
Prodhuesi:
HP

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera