Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letra shkëlqyese HP Professional Injekt

Kodi i produktit:
144351
EAN:
8291604182236
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Q6594A
Lloji i letrës:
Për zyrë

Si të porosisim në Gjirafa50?

33.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Letra me shkëlqim HP Professional Matt Inkjet Paper jep cilësi të mirë të printimit dhe besueshmëri sidomos me printer HP. Në sajë të dizajnit në të dy anët është projektuar për të shtypur tufa të vogla të fletëpalosjeve promovuese, dokumente me një numër të madh të fotografive, dokumenteve në të dy anët. Shtresa sipërfaqësore e letrës krijon cilësi mbresëlënëse të imazhit dhe tekstit me ngjyra të gjalla dhe të zezë të pasur. Pakoja përmban 100 pjesë të letrës HP Professional Inkjet Paper Matt A3 me peshë 120g/m2.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8291604182236
Format:
A3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
Q6594A
Lloji i letrës:
Për zyrë
Lloji i sipërfaqes:
E pashkëlqyeshme
Numri i fletëve në pako:
100
Pesha [g / m2]:
120
Prodhuesi:
HP

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE