Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Letra termike Cashino, 10 copë

Kodi i produktit:
209196
EAN:
8595235805824
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
57/40/12
Lloji i letrës:
Letër në role

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
4.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 5
Disponueshmëria:
(5 artikuj)
Transporti:
48 orë
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.38 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Cashino sjell në treg letrat termike të dizajnuara posaçërisht për printerët PTP-II BT, PTP-II WIFI. Këto letra janë tejet kualitative dhe vijnë me gjërësi 57mm, diametër 40mm dhe rol 12mm. Në pako përfshihen 10 copë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595235805824
Format:
Role
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
57/40/12
Lloji i letrës:
Letër në role
Numri i fletëve në pako:
10
Ueb-i i prodhuesit:
Cashinotech.com

Bashkangjitja Letra termike Cashino edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE