Qese Plastifikuese Peach A4

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
€18.50
* Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Kodi i produktit:
160888
EAN:
7640106495084
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PP525-02
Lansuar:
4 Tetor 2014
Paguaj me Raiffeisen Bonus Kartelë[APLIKO KËTU]dhe TEB Starcard deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave
Kompania Peach ka nxjerrë në treg qesën e plastifikuar me cilësi të lartë A4 që është e dedikuar për t'i mbrojtur dokumentet. Me këtë qese, dokumentet do të jenë të mbrojtura nga pluhuri, pisllëku dhe do t'ju rritet jetëgjatësia. Trashësia e një qese është 125 mic. Pakoja përmban 100 copa.

Detajet teknike

EAN:
7640106495084
Format:
A4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
PP525-02
Lansuar:
4 Tetor 2014
Lloji i letrës:
Folie plastifikuese
Numri i fletëve në pako:
100
Prodhuesi:
Peach

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE