Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer Brother DCP-1512

Kodi i produktit:
133542
EAN:
4977766721660
Përmasat [mm]:
385 x 255 x 340
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
USB 2.0
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

155.50 
Ju kurseni : 11.00   (7%)
144.50 € * Përfshirë TVSH-në
7% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania Brother ka një traditë të gjatë në prodhimin e pajisjeve printuese si printerë, makina faks dhe pajisje tjera multifunksonale. Në këtë rast ka prodhuar një printer laser A, ky printer është multifunksional sepse kombinon printer, kopjues dhe skaner të gjitha në një pajisje të vetme. Printeri në fjalë, DCP-1512, ka përparësi të avancuara për printim si dhe është shumë i përshtatshëm për shtëpi dhe zyre.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766721660
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
1 800
Kapaciteti standard i memories [MB]:
16
Kodi i prodhuesit:
DCP1512EYJ1
Konsumi (W):
380
Kopjues:
Lansuar:
23 Gusht 2013
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
385 x 255 x 340
Printime DPI:
2400
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
10
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
2400 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
600 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
20
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Printer Brother DCP-1512 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE