Printer Brother DCP-L2532DW

Kodi i produktit:
230317
EAN:
4977766783200
Printim dyanësh automatik:
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Skaner DPI:
2400

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brother DCP-L2532DW Printer Printeri lazerik Brother Multifunction DCP-L2532DW, ka tri pajisje - një printer lazer bardhë e zi, një kopjues dhe një skaner me ngjyra. Performanca e saj, dhe dimensionet kompakte do të përmbushin plotësisht kërkesat e një zyre të vogël me nevojën për shtypjen e përditshme. Praktike 3 në 1 Ekzistojnë tre mjete praktike në trupin kompakt të printerit. Përveç shtypjes së shpejtë, prania e një skaneri dhe një kopjuese është gjithashtu e këndshme. Me këtë printer shumëfunksional, do të jeni në gjendje të bëni të gjitha dokumentet e domosdoshme të zyrës. Avantazhi i dytë i madh është se ju do të keni të gjitha pajisjet në një vend së bashku, dhe ju mund të bëni më shumë se një detyrë me një pajisje. Printimi cilësor dhe skanimi Skaneri i integruar është i pajisur me një sensor optik 600 x 2400 dpi. Printeri sjell rezolucion deri në 600 x 600 dpi, HQ1200 (2400 x 600 dpi), dhe printon deri në 30 faqe në minutë. Gjithashtu ofron printim automatik në të dy anët. Rritni efikasitetin tuaj të punës Përpunimi i shpejtë i punëve të printimit sigurohet nga një procesor i fuqishëm 600 MHz me 64MB memorie të printimit. Siç është përmendur tashmë, kur printoni në të dy anët e letrës, mund të përdorni shtypjen automatike të dyanshme që kursen kohën tuaj dhe redukton kostot e printimit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766783200
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
2000
Kapaciteti standard i memories [MB]:
64
Kodi i prodhuesit:
DCPL2532DWYJ1
Konsumi (W):
440
Lansuar:
9. 2. 2018
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Multifunksional:
Mundësi lidhjeje me:
AirPrint, Brother Print Service, Cortado Cloud Print, Google Cloud Print, iPrint&Scan, Mopria
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
410 x 398,5 x 272
Pesha në kg:
10,3
Printim dyanësh automatik:
Printime DPI:
600
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
8.5
Prodhuesi:
Brother
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
2400 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
600 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
30
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Printer Brother DCP-L2532DW edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE