Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Brother DCP-L2552DN

Kodi i produktit:
237454
EAN:
4977766783217
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

242.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brother DCP-L2552DN është një asistent i shkëlqyeshëm për zyrën dhe shtëpinë. Është bërë nga materiale të qëndrueshme, ka një tabaka të madhe letre dhe printohet shpejt. Funksionimi është mjaft i thjeshtë, kështu që nuk duhet të jeni ekspert i IT-së. Për më tepër, është jashtëzakonisht i qetë, kështu që nuk do të shqetësojë kolegët tuaj dhe nuk do të zgjojë fëmijën tuaj në shtëpi. Trupi kompakt i printerit kombinon tre mjete praktike. Përveç shtypjes së shpejtë, prania e një skaneri dhe kopjuesi gjithashtu do të ju pëlqejë. Me këtë printer shumëfunksional, ju lehtë mund të bëni të gjitha punët që ju nevojiten në zyrën dhe mjedisin e biznesit. Avantazhi i dytë i madh është se keni të gjitha pajisjet tuaja në një vend, kështu që ju të mund të bëni më shumë me një pajisje të vetme. Brother DCP-L2552DN i përket klasës TonerBenefit, dhe printerët në këtë gamë janë të shkëlqyeshëm për shkak se mund të shtypen shumë qetësisht. Kufiri është ndalur në 50 dB, gjë që nuk do t'ju shqetësojë në punë. Shtypja e heshtur në këtë rast nuk do të thotë shtypje e ngadaltë. Ju nuk do ta njihni nivelin e ulur të zhurmës. Ky printer është jashtëzakonisht ekonomik. Kur përdorni fishekë origjinale me ton të performancës së lartë, mund të printoni deri në 3000 faqe. Trupi i vetë printerit është prej materiali të qëndrueshëm dhe të fortë, kështu që zgjat sa më gjatë. Përveç kësaj, printerit i jepet një etiketë Energy Star. Prandaj është ekonomik dhe miqësor ndaj mjedisit. Skaneri i integruar është i pajisur me një sensor optik me rezolucion prej 600 x 2400 dpi. Printeri ofron një rezolucion deri në 600 x 600 dpi, HQ1200 (2400 x 600 dpi) dhe ju lejon të shtypni deri në 30 faqe në minutë. Ofron gjithashtu një funksion automatik shtypjeje të dyanshëm. Dhe fotokopjuesi mund të trajtojë deri në 34 kopje në minutë. FSHZH ka një kapacitet prej 50 fletësh.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766783217
Ekran:
Funksioni:
AirPrint, Brother Print Service, Cortado Cloud Print, Google Cloud Print 2.0, iPrint&Scan, Mopria
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
2000
Kapaciteti standard i memories [MB]:
128
Kodi i prodhuesit:
DCPL2552DNYJ1
Konsumi (W):
475
Kopjues:
Lansuar:
2. 6. 2018
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
ADF (50 fletë)
Multifunksional:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
410 x 398,5 x 318,5
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Pesha në kg:
11.6
Printim DPI:
600
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
8.5
Prodhuesi:
Brother
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
200 x 400
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
600 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
34
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Printer Brother DCP-L2552DN edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE