Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer Brother DCP-T510W

Kodi i produktit:
239993
EAN:
4977766786676
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
300
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
227.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Brother DCP-T510W është printer që ju sjell printim të kualitetit të lartë dhe konsistencë afatgjate me ngjyra apo bardhë e zi. Me funksionet e shumta të saj, printeri është zgjidhje ideale për përdoruesit me kërkesa të shumta që dëshirojnë kombinimin e përsosur të çmimit dhe performancës. Aksesori vjen me rezolucion të printimit prej 6000 x 1200 dpi dhe të skanimit prej 1200 x 2400 dpi, mund të mbaj deri në 150 fletë në mbajtesën e saj, është pajisur me teknologjinë WiFi që ju mundëson të printoni edhe nga celulari apo tableta e juaj si dhe ju ofron mbështetje për teknologjitë AirPrint, Brother Print Service, Google Cloud Print 2.0, iPrint & Scan dhe Mopria.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766786676
Ekran:
Funksioni:
AirPrint, Brother Print Service, Google Cloud Print 2.0, iPrint&Scan, Mopria
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti standard i memories [MB]:
128
Kodi i prodhuesit:
DCPT510WRE1
Konsumi (W):
14
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
12. 7. 2018
Lloji i printerit:
Ngjyrë, sistem me tanke
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
435 x 380 x 159
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
300
Pesha në kg:
7,5
Printim DPI:
6 000
Printim dyanësh:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
18+
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
360 x 180
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
360 x 180
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
6
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
12
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Printer Brother DCP-T510W edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE