Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Brother MFC-L8850CDW

Kodi i produktit:
157836
EAN:
4977766734875
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

993.50 
Ju kurseni : 90.00   (9%)
903.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 75.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisja shumë funksionale me laser e ofruar nga kompania Brother, paraqet një pajisje për printim me ngjyrë, kopjim, skenim dhe faks. Produkti në fjalë paraqet një zgjidhje optimale për korporata apo zyre të madhësisë së mesme. Printeri është dizajnuar për printimin e dokumenteve të madhësisë A4 dhe ofron shpejtësi printimi prej 32 faqe në minutë. Rezolucion maksimal i printimit prej 2400 x 600dpi.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766734875
Fax:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
4 000
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
512
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi i prodhuesit:
MFCL8850CDWYJ1
Konsumi (W):
565
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
DADF (50 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
490 x 526 x 530
Pesha në kg:
31
Printim dyanësh automatik:
Prodhuesi:
Brother
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
2400 x 600
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
2400 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
32
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
32
Skaner:
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Printer Brother MFC-L8850CDW edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE