Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer Brother MFC-L8900CDW, bardhë e zi

Kodi i produktit:
215841
EAN:
4977766774475
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200 x 600
Printim DPI:
2400
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
15

Si të porosisim në Gjirafa50?

983.50 
Ju kurseni : 48.00   (5%)
935.50 € * Përfshirë TVSH-në
5% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 77.96 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri laserik Brother MFC-L8900CDW bardhë e zi është zgjidhja e përsosur për printime të kualitetit të lartë dhe qëndrueshmërisë së gjatë me çmim të volitshëm. Pjesët përbërëse të printerit përfshijnë procesorin me frekuencë 800MHz, memorien 512MB dhe ekranin me prekje (touch) LCD me madhësi 12.6 inch. Për lidhje me pajisje të tjera printeri mban portin USB Hi-Speed, portin USB për leximin e kartelave memorie, portin LAN 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000Base-T dhe WiFi. Gjithashtu printeri mbështet teknologjitë telefonike për printim AirPrint, Android Print Service Plugin, Google Cloud Print 2.0, iPrint & Scan, Mopria, Wi-Fi Direct dhe NFC. Dimensionet e tij janë 495 x 526 x 549 mm dhe ka peshë 28.7 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4977766774475
Fax:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
4 000
Kapaciteti standard i memories [MB]:
512
Kodi i prodhuesit:
MFCL8900CDWRE1
Konsumi (W):
580
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
DADF (50 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Mundësi lidhjeje me:
AirPrint, Android Print Servie Plugin, Google Cloud Print 2.0, iPrint&Scan, Mopria, WiFi Direct
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
495 x 526 x 549
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Pesha në kg:
28,7
Printim DPI:
2400
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
15
Prodhuesi:
Brother
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
2400 x 600
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
2400 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200 x 600
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
31
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
31
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Brother.com

Bashkangjitja Printer Brother MFC-L8900CDW edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE