Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon i-SENSYS MF446x

Kodi i produktit:
268052
Besueshmëria:
100 %
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
200 x 400
Përmbajtja e pakos:
Toner, kabllo, manual përdorimi
Pesha maksimale e printimeve g m2:
163
Pesha në kg:
17,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

454.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky printer multifunksional ofron rezolucion 1200 x 1200 dpi. Rekomandohet të printohen 750 deri në 4000 faqe në muaj dhe të kopjohen dhe skanohen 80000 faqe në muaj. Lidhet me wireless.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4549292133714
Ekran:
Ekran me prekje touch:
Funksioni:
AirPrint, Canon PRINT Business, Canon Print Service, Google Cloud Print, Mopria, WiFi Direct
Fuqia në Stand-by [W]:
9,4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i brendshëm [fletë]:
350
Kapaciteti i rekomanduar për printim faqe për muaj:
4000
Kapaciteti standard i memories MB:
1024
Kodi:
3514C006
Konsumi maksimal i energjisë [W]:
1 370
Kopjues:
Kualiteti i printimit DPI:
600
Lansuar:
23. 8. 2019
Lloji i mbajtësit të fletëve të skenerit:
DADF
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Maximální pracovní využití stran za měsíc:
80 000
Mbajtëse për letra:
Multifunksional:
Ngjyra:
Bardhë
Ngjyra Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat mm:
453 x 464 x 392
Përmbajtja e pakos:
Toner, kabllo, manual përdorimi
Pesha maksimale e printimeve g m2:
163
Pesha në kg:
17,2
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë sekondë:
5.5
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë DPI:
200 x 400
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
200 x 400
RJ-45:
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
38
Shpejtësia e skanimit [ppm]:
38
Skaner:
Skaner DPI:
600
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
USB:
USB host:
Výstupní zásobník listů:
150
WiFi:

Bashkangjitja Printer Canon i-SENSYS MF446x edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE