Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon i-SENSYS MF446x

Kodi i produktit:
268052
Besueshmëria:
100 %
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
200 x 400
Përmbajtja e pakos:
Toner, kabllo, manual përdorimi
Pesha maksimale e printimeve g m2:
163
Pesha në kg:
17,2

Si të porosisim në Gjirafa50?

443.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 36.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky printer multifunksional ofron rezolucion 1200 x 1200 dpi. Rekomandohet të printohen 750 deri në 4000 faqe në muaj dhe të kopjohen dhe skanohen 80000 faqe në muaj. Lidhet me wireless.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
4549292133714
Ekran:
Ekran me prekje touch:
Funksioni:
AirPrint, Canon PRINT Business, Canon Print Service, Google Cloud Print, Mopria, WiFi Direct
Fuqia në stand-by [W]:
9,4
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i brendshëm [fletë]:
350
Kapaciteti i rekomanduar për printim faqe për muaj:
4000
Kapaciteti standard i memories MB:
1024
Kodi:
3514C006
Konsumi maksimal i energjisë [W]:
1 370
Kopjues:
Kualiteti i printimit DPI:
600
Lansuar:
23. 8. 2019
Lloji i mbajtësit të fletëve të skenerit:
DADF
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
Mbajtëse të jashtme për letra:
150
Multifunksional:
Ngjyra:
Bardhë
Ngjyra Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat mm:
453 x 464 x 392
Përmbajtja e pakos:
Toner, kabllo, manual përdorimi
Pesha maksimale e printimeve g m2:
163
Pesha në kg:
17,2
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë sekondë:
5.5
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë DPI:
200 x 400
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
200 x 400
RJ-45:
Sasia maksimale e printimit për muaj:
80 000
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
38
Shpejtësia e skanimit [ppm]:
38
Skaner:
Skaner DPI:
600
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
USB:
USB host:
WiFi:

Bashkangjitja Printer Canon i-SENSYS MF446x edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE