Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer Canon i-SENSYS MF635Cx

Kodi i produktit:
212240
EAN:
4549292068368
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
200
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
361.50 
Ju kurseni : 6.00   (2%)
355.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 29.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri multfunksional Canon i-SENSYS është zgjidhja e duhur për zyrën tuaj. Pjesët përbërëse të printerit përfshijnë procesorin me frekuencë 800 MHz, 1GB memorie dhe ekranin LCD me prekje (touch) dhe madhësi 12.7 cm. Për komunikim me pajisje tjera printeri mban portin USB 2.0 Hi-Speed, portin LAN 10BASE-T / 100BASE-TX / 1000Base-T dhe WiFi-802.11b / g / n. Dimensionet e tij janë 451 × 460 × 400 mm dhe ka peshë 22 kg. Në pako përfshihet : Toneri 045 i zi (1,400 faqe) Kaseta 045H i zi (2,800 faqe) Toneri 045 i kaltër (1,300 faqe) Kaseta 045H i kaltër (2,200 faqe) Toneri 045 vjollcë (1,300 faqe) Kaseta 045H vjollcë (2,200 faqe) Toneri 045 i verdhë (1,300 faqe) Kaseta 045H i verdhë (2,200 faqe) Printeri mban ngjyrë për printim deri në 1 400 faqe(bardhë e zi) dhe 690 faqe(të kaltër, vjollcë, të verdhë. ).

Vlerësimet

Super produkt.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292068368
Fax:
Funksione shtesë:
AirPrint, Canon PRINT Business, Google Cloud Print, Mopria
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
2 500
Kapaciteti standard i memories [MB]:
1 024
Kodi i prodhuesit:
1475C001
Konsumi (W):
850
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
DADF (50 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
451 x 460 x 400
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
200
Pesha në kg:
22
Printim DPI:
600
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
10,9
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1200 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
1200 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
600 x 600
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
18
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
18
Skaner:
Skaner DPI:
600
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon i-SENSYS MF635Cx edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE