Printer Canon i-SENSYS MF113w

Kodi i produktit:
251221
Ekran:
Përmasat [mm]:
372 x 320 x 255
Teknologjia e printimit:
Laser
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

248.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 20.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ekran:
Funksioni:
AirPrint, Canon PRINT Business, Google Cloud Print, Mopria
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
1 500
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
256
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi:
2165C001
Konsumi (W):
910
Kopjues:
Kualiteti i printimit [DPI]:
600
Lansuar:
20. 12. 2018
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
372 x 320 x 255
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Pesha në kg:
8,9
Printim dyanësh:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
6.5
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
200 x 400
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
200 x 400
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
22
Skaner:
Skaner DPI:
600
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE