Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon PIXMA G3411, sistemi tank + GI-490PGBK

Kodi i produktit:
237483
EAN:
4549292126068
Pesha në kg:
6.3
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
199.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 16.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon PIXMA G3411 është një printer për shtëpi, mundëson shtypjen e fotove me rezolucion të lartë. Ky printer posedon 2 toner FINE (e zezë dhe me ngjyra). Printon me një rezolucion deri në 4800 x 1200 dpi dhe shpejtësi printimi 5 / 8.8 ppm (e zezë / ngjyrë). Poashtu mundëson skenimin dhe kopjimin. Për lidhjen me paisje të tjera ka portën USB 2.0 dhe të dhënat paraqiten në ekranin LCD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292126068
Ekran:
Funksioni:
Canon PRINT Inkjet/SELPHY, Google Cloud Print, Mopria, PIXMA Cloud Link
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2315C025
Konsumi (W):
11
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
2. 6. 2018
Lloji i printerit:
Ngjyrë, sistem me tanke
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
445 x 330 x 163
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
275
Pesha në kg:
6.3
Printim DPI:
4800
Printim pa kuadro:
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
2400 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
2400 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
2400 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
5
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
8.8
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon PIXMA G3411 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE