Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon PIXMA MG3050

Kodi i produktit:
201981
EAN:
4549292062755
Pesha në kg:
3,5
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

78.50 
Ju kurseni : 7.00   (9%)
71.50 € * Përfshirë TVSH-në
9% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Canon PIXMA MG3050 është një pajisje multi-funksionale për printim, skanim dhe fotokopjim të shpejtë. Ky printer multi-funksional me dizajn kompakt dhe lidhje WiFi është krijuar për nevojat tuaja të përditshme për printimin e dokumenteve, fotove dhe teksteve. Përmes lidhjes me Google Cloud Print dhe mbështetjes për sistemet iOS dhe Android, ju mund të printoni nga pajisjet tuaja portative. Ngjyra e freskët dhe e pigmentuar bën që çdo printim të jetë cilësor.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292062755
Ekran:
Jo
Funksione shtesë:
Canon PRINT Inkjet/SELPHY, Canon Print Service, Google Cloud Print, PIXMA Cloud Link
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
1346C006
Kopjues:
Lansuar:
8 Nëntor 2016
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
426 × 306 × 145
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
275
Pesha në kg:
3,5
Printim DPI:
4800
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
4800 x 600
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
4800 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
600 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
4
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
8
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon PIXMA MG3050 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE