Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon PIXMA TR4550, i zi

Kodi i produktit:
248791
Ekran:
Pesha në kg:
5.9
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

94.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 7.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ekran:
Fax:
Funksioni:
AirPrint, Canon PRINT Inkjet/SELPHY, Canon Print Service, Google Cloud Print, Mopria, PIXMA Cloud Link, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2984C009
Kopjues:
Kualiteti i printimit DPI:
4800
Lansuar:
7. 11. 2018
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
ADF (20 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat mm:
435 x 295 x 189
Pesha maksimale e printimeve g m2:
300
Pesha në kg:
5.9
Printim dyanësh automatik:
Printim pa kuadro:
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë DPI:
2400 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale DPI:
2400 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
2400 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale faqe min:
4.4
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
8.8
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon PIXMA TR4550 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE