Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon PIXMA TR4551, i bardhë

Kodi i produktit:
248792
EAN:
4549292118971
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
300
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
82.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisja Canon PIXMA TR4550 nuk është vetëm printer, por edhe fotokopje, skanues dhe makinë faks. Në të përfshihet Një ekran. Rezolucioni i printerit është 4800x1200DPI për printim pa ngjyrë apo me ngjyrë, Automatikisht fiket dhe ndizet, opsioni i printimit në 2 anët e fletës. Të gjitha këto me 54dB. Dimensionet e tij janë 435x295x189mm dhe peshon 5.9kg. Ai përmban një mbajtës në pjesën e sipërme për 20 fleta, dhe gjithashtu një kuti për 100 fleta.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292118971
Ekran:
Fax:
Funksioni:
AirPrint, Canon PRINT Inkjet/SELPHY, Canon Print Service, Google Cloud Print, Mopria, PIXMA Cloud Link, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2984C029
Kopjues:
Kualiteti i printimit [DPI]:
4800
Lansuar:
7. 11. 2018
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
ADF (20 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
435 x 295 x 189
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
300
Pesha në kg:
5.9
Printim dyanësh automatik:
Printim pa kuadro:
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
2400 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
2400 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
2400 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
4.4
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
8.8
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon PIXMA TR4551 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE