Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon PIXMA TR7550, i zi

Kodi i produktit:
270742
Besueshmëria:
100
Prodhuesi:
Canon
Përmasat mm:
438 x 350 x 190
Përmbajtja e pakos:
Manual për CD, Fishekë ngjyre, Kabllo rryme, Udhëzues
Pesha maksimale e printimeve g m2:
300

Si të porosisim në Gjirafa50?

169.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një printer të kualitetit të lartë nga kompania mëse e njohur Canon. Ky produkt dallohet me cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të lartë si edhe me dizajn të bukur dhe elegant. Ofron një mori specifikash. Punon me Wi-Fi dhe ofron mundësi për printim me ngjyra. Po ashtu dallohet me rezolucion të printimit prej 4800 x 1200.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100
Bluetooth:
Ekran:
Ekran me prekje touch:
Fax:
Funksioni:
AirPrint, Google Cloud Print, Mopria, PictBridge, WiFi Direct
Fuqia në stand-by [W]:
1.3
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i brendshëm [fletë]:
200
Kodi:
2232C009
Konsumi W:
14
Kopjues:
Kualiteti i printimit DPI:
4800
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
25. 9. 2019
Lloji i mbajtësit të fletëve të skenerit:
ADF
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
Multifunksional:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat mm:
438 x 350 x 190
Përmbajtja e pakos:
Manual për CD, Fishekë ngjyre, Kabllo rryme, Udhëzues
Pesha maksimale e printimeve g m2:
300
Pesha në kg:
8
Printim dyanësh automatik:
Printim pa kuadro:
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra normale DPI:
2400 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
1200 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale faqe min:
10
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
15
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
USB:
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE