Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon PIXMA TS3151, i bardhë

Kodi i produktit:
219014
EAN:
4549292092967
Printim DPI:
4800
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

79.50 
Ju kurseni : 6.00   (8%)
73.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri Canon PIXMA TS3151 është zgjidhja ideale për printim të shpejtë dhe me kualitet të lartë në zyrën apo shtëpinë tuaj. Pjesët përbërëse të printerit përfshijnë rezolucionin 4800 x 1200 dpi të printimit, senzorin CMOS për skanim me rezolucion 600 x 1200 dpi, portin USB 2.0 per lidhje me kompjuter, teknologjinë Wi-Fi dhe vjen me madhësi 435 × 316 × 145 mm dhe ngjyrë të bardhë. Në pako përfshihet tonerët : PG-545 (i iz) CL-546 (me ngjyrë) PG-545XL (i zi) - opsional CL-546XL (me ngjyrë) - opsional

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292092967
Funksione shtesë:
AirPrint, Google Cloud Print, Mopria, PIXMA Cloud Link
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2226C026
Konsumi (W):
11
Kopjues:
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Përmasat [mm]:
435 x 316 x 145
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
275
Pesha në kg:
3,9
Printim DPI:
4800
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
4800 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
4800 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
600 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
4
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
7,7
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon PIXMA TS3151 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE