Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon PIXMA TS5150, i zi

Kodi i produktit:
229869
EAN:
4549292090741
Pesha në kg:
6.5
Teknologjia:
Bluetooth, USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:
Skaner DPI:
2400

Si të porosisim në Gjirafa50?

107.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 8.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

PIXMA TS5150 është printer shumëfunksional me ngjyra dhe format A4. Ofron printim, skanim dhe kopjim. Është ideal për përdorim në shtëpi, përmban dy mbajtëse për fletë - para dhe prapa, secila për deri në 100 fletë. Ofron një rezolucion printimi deri në 4800 x 1200 dpi me një shpejtësi (bardhë / zi) prej 13 / 6.8 imazhe në minutë. Rezolucioni i skanerit është 1200 x 2400 me një shpejtësi skanimi prej 14 s (A4). Mund të përdorni fishekë ngjyre me vëllim të madh (PGI-540XL / CL-541XL). Për lidhje përdor ndërfaqen USB 2.0, Wi-Fi dhe mund të lidhet me cloud. Përmasat e tij janë 425 x 315 x 147 mm dhe peshon prej 6.5 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292090741
Funksione shtesë:
AirPrint, Canon PRINT Inkjet/SELPHY, Canon Print Service, Google Cloud Print, Mopria, PIXMA Cloud Link, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2228C006
Konsumi (W):
14
Kopjues:
Lansuar:
2. 2. 2018
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
425 x 315 x 147
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
300
Pesha në kg:
6.5
Printim DPI:
4800
Printim dyanësh automatik:
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
300 x 600
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
300 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
6.8
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
13
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
Bluetooth, USB 2.0, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon PIXMA TS5150 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE