Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer Canon PIXMA TS8152, e kuqe

Kodi i produktit:
235675
EAN:
4549292093391
Printim dyanësh automatik:
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
Bluetooth, USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

182.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një printer A4 me ngjyra multifunksionale që lejon printimin, skanimin dhe kopjimin, dhe është ideale për përdorim normal të shtëpisë. Ka një ekran me prekje 10.8 cm LCD dhe një furnizues me kapacitet deri në 100/20 fletë. Ky printer shumëfunksional me 6 boje të veçanta kontrollohet nga një panel auto-tilt 10.8 cm dhe ekrani me prekje në mënyrë që të krijoni foto dhe dokumente të mahnitshme me tekst të theksuar në sekonda. Canon PIXMA lidhet me pajiset tjera elektronike përmes teknologjisë Bluetooth, USB 2.0, Cloud dhe WiFi për printim dhe skanim të lehtë. Rezolucioni i printimit është 4800 x 1200 dpi deri në (b / w) 15/10 korniza për minutë. Rezolucioni i skanerit është maksimum 2400 x 4800 dpi në 14 sek (A4), ndërsa shpejtësia e kopjimit sFCOT / sESAT është 19 sek / 6.5 ipm, dhe ju lejon të shtypni një maksimum prej 99 kopjesh. Dimensionet: 372 x 324 x 139mm. Pesha: 6.5kg. Konsumimi i energjisë: 16W

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4549292093391
Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
2230C046
Konsumi (W):
16+
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
372 x 324 x 139
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
300
Pesha në kg:
6.5
Printim dyanësh automatik:
Printim pa kuadro:
Printim të CD / DVD:
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
2400 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
2400 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
2400 x 4800
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
10
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
15
Skaner:
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
Bluetooth, USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon PIXMA TS8152 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE