Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon PIXMA TS8251, i bardhë

Kodi i produktit:
248797
Ekran:
Printim dyanësh automatik:
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
Bluetooth, SD, USB, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
189.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 15.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Përshkrimi është duke u përpunuar, ndërkohë mund të shikoni specifikat teknike, apo kontaktoni në chat, email dhe messenger për detaje të mëtutjeshme.Ju faleminderit për mirëkuptim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ekran:
Funksioni:
AirPrint, Canon PRINT Inkjet/SELPHY, Canon Print Service, Google Cloud Print, Mopria, PictBridge, PIXMA Cloud Link, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
2987C026
Kopjues:
Kualiteti i printimit DPI:
4800
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
7. 11. 2018
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat mm:
373 x 319 x 140
Pesha maksimale e printimeve g m2:
300
Pesha në kg:
6.6
Printim dyanësh automatik:
Printim pa kuadro:
Printim të CD DVD:
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra e zezë DPI:
2400 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale DPI:
2400 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
2400 x 4800
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale faqe min:
10
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
15
Skaner:
Skaner DPI:
4800
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
Bluetooth, SD, USB, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com

Bashkangjitja Printer Canon PIXMA TS8251 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE