Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon PIXMA TS8350, i zi

Kodi i produktit:
269816
Besueshmëria:
100 %
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
15
Printim pa kuadro:
Printim të CD DVD:
Prodhuesi:
Canon

Si të porosisim në Gjirafa50?

222.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky printer multifunksional i fuqishëm ka ekran 10.8 cm LCD mundëson printimin, kopjimin, skanimin dhe Cloud link. Rezolucioni i printimit është 4800 x 1200 dpi. Ka katër vende të ndashme për ngjyrë (PGBK, BK, C, M, Y, PB) dhe ngjyrë ChromaLife100 për printim. Shpejtësia e printimit bardhë e zi është 15 ipm ndërsa me ngjyrë 10 ipm. Ofron poashtu printim të dyanshëm (A4, A5, B5 dhe të letrës së zbrazët) dhe printim në CD, DVD ose Blu-Ray. Mbështet kartat SD. Ka ndërfaqe USB 2.0, Wi-Fi: IEEE802.11 b / g / n.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
EAN:
4549292143331
Ekran:
Ekran me prekje touch:
Funksioni:
AirPrint, Canon PRINT Inkjet/SELPHY, Canon Print Service, Google Cloud Print, Mopria, PictBridge, PIXMA Cloud Link, Tisk nálepek na nehty, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
3775C006
Kopjues:
Kualiteti i printimit DPI:
4800
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
14. 9. 2019
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Multifunksional:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat mm:
373 x 319 x 141
Përmbajtja e pakos:
CD, ngjyrë, kabllo për rrymë, manual përdorimi
Pesha maksimale e printimeve g m2:
300
Pesha në kg:
6.6
Printim dyanësh automatik:
Printim pa kuadro:
Printim të CD DVD:
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra normale DPI:
2400 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
2400 x 4800
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale faqe min:
10
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
15
Skaner:
Skaner DPI:
4800
Slot për kartë memorie:
Spotřeba Stand-by W:
1.2
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
USB:
Vstupní zásobník listů:
100
Výstupní zásobník listů:
100
WiFi:

Bashkangjitja Printer Canon PIXMA TS8350 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE