Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Canon PIXMA TS8352, i kuq

Kodi i produktit:
269818
Besueshmëria:
100 %
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
2400 x 4800
Pesha në kg:
6.6
Printim dyanësh automatik:
Printim pa kuadro:

Si të porosisim në Gjirafa50?

223.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 18.62 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Produkti në fjalë paraqet një printer të kualitetit mëse të lartë nga kompania e njohur Canon. Ky produukt dallohet me një cilësi dhe qëndrueshmëri tejet të madhe si dhe me një dizajn të bukur dhe mëse elegant. Ofron printim me ngjyrë dhe po ashtu mbështet 20 fleta për foto si edhe 100 për printim.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
Bluetooth:
Ekran:
Ekran me prekje touch:
Funksioni:
AirPrint, Canon PRINT Inkjet/SELPHY, Canon Print Service, Google Cloud Print, Mopria, PictBridge, PIXMA Cloud Link, Tisk nálepek na nehty, WiFi Direct
Fuqia në Stand-by [W]:
1.2
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i brendshëm [fletë]:
100
Kodi:
3775C046
Kopjues:
Kualiteti i printimit DPI:
4800
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
14. 9. 2019
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Multifunksional:
Ngjyra:
Kuq
Ngjyra Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat mm:
373 x 319 x 141
Përmbajtja e pakos:
CD, ngjyrë, kabllo për rrymë, manual përdorimi
Pesha maksimale e printimeve g m2:
300
Pesha në kg:
6.6
Printim dyanësh automatik:
Printim pa kuadro:
Printim të CD DVD:
Prodhuesi:
Canon
Rezolucioni - ngjyra normale DPI:
2400 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
2400 x 4800
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale faqe min:
10
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
15
Skaner:
Skaner DPI:
4800
Slot për kartë memorie:
Ueb-i i prodhuesit:
Canon.com
USB:
Výstupní zásobník listů:
100
WiFi:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE