Printer Epson EcoTank ITS L3050

Kodi i produktit:
224257
EAN:
8715946643854
Përmasat [mm]:
445 x 304 x 169
Teknologjia e printimit:
Dye Ink
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

196.50
177.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.79 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Epson L3050 është një printer kompakt me karakteristika të printimit, skanimit dhe kopjimit. Posendon rezolucionin e printimit prej 5.760 x 1.440 dpi, rezolucionin e skanimit 1200 dpi x 2.400 dpi, PDF, TIFF, BMP, JPEG. Mbështet teknologjitë USB 2.0 dhe Bluetooth. Ka ngjyrë të zezë elegante.

Vlerësimet

Shume i kenaqur me printimin. All In One (printer, skener photokopje) per perdorim shtepiak ose zyre te vogel. Vjen me 6 shishe te ngyrave, 3 te zeza dhe 3 ngjyra. Per shtypje te fotografive rekomandoj photo leter.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946643854
Ekran:
Jo
Funksione shtesë:
Epson Connect
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C11CF46403
Konsumi (W):
11mm
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
13. 10. 2017
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumëngjyrësh
Ngjyra me tanke:
Përmasat [mm]:
445 x 304 x 169
Pesha në kg:
4.9
Printim DPI:
5 760
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
9600 x 600
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
9600 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
5
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
10
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Dye Ink
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Bashkangjitja Printer Epson EcoTank ITS L3050 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE