Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Epson L3110, sistem "tank"

Kodi i produktit:
248804
EAN:
8715946652313
Pesha në kg:
3.9
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
USB 2.0
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
165.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Me pajisjen multifunksionale Epson L3110 ju do të printoni, kopjoni dhe skanoni në sasi të madhe, me një kosto të ulët. Pajisja vjen me ngjyrë që mund të zgjasë deri në 8,100 faqe në të zezë dhe 6,500 faqe me ngjyra. Mund të vendosni deri në 100 fletë në mbajtësen e letrave. Jo vetëm që është shumëfunksional dhe ofron 3 pajisje në 1 (printer, skaner, copier), por është gjithashtu praktik në aspektin e hapësirës, ??me përmasat e saj 375x347x179mm dhe peshë 3.9 kg. Ka rezolucion të lartë 5760x1440 DPI dhe zhurmë minimale prej 52 dB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946652313
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
C11CG87401
Konsumi (W):
12
Kopjues:
Kualiteti i printimit [DPI]:
5 760
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
7. 11. 2018
Lloji i printerit:
Ngjyrë, sistem me tanke
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
375 x 347 x 179
Pesha në kg:
3.9
Printim dyanësh:
Printim pa kuadro:
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
1800 x 600
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
1800 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
2400 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
5
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
10
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Bashkangjitja Printer Epson L3110 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE