Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Epson L3160

Kodi i produktit:
262273
Ekran:
Përmasat mm:
375 x 347 x 179
USB:
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.cz
Teknologjia:
USB, WiFi

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
253.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printer kompakt që punon pa fishekë ngjyre. Ky është printeri i gjeneratës së ardhshme, Epson EcoTank L3160. Ju do të jeni të kënaqur me faktin se ai vjen me një furnizim ngjyre deri në tre vjet, duke ju ndihmuar të kurseni deri në 90% në shpenzimet e ngjyrës. Për shkak se kjo shumë korrespondon me 82 fishekë ngjyre. Me Wi-Fi dhe Wi-Fi Direct dhe duke përdorur Epson iPrint4, printeri juaj mund të marrë dokumente për printim nga pajisjet e zgjuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ekran:
Funksioni:
AirPrint, Epson Connect, Google Cloud Print, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi:
C11CH42403
Konsumi W:
12
Kopjues:
Kualiteti i printimit [DPI]:
5 760
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
7. 6. 2019
Lloji i printerit:
Ngjyrë, sistem me tanke
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për fletë:
100
Mbajtëse për letra:
30
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Zezë
Ngjyra/Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Pa u përdorur [W]:
4.3
Përmasat mm:
375 x 347 x 179
Pesha në kg:
4
Printim dyanësh:
Printim pa kuadro:
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
1800 x 600
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale faqe min:
10
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
5
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB, WiFi
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.cz
USB:
WiFi:

Bashkangjitja Printer Epson L3160 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE