Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Epson L382, i zi

Kodi i produktit:
201921
EAN:
8715946621678
Pesha në kg:
4,4
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Teknologjia:
USB 2.0
Skaner i rrafshët:

Si të porosisim në Gjirafa50?

168.50 
Ju kurseni : 3.00   (2%)
165.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 13.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Pajisje multifunksionale për printim bardh e zi dhe me ngjyrë Epson L382 si printer-kopjues-skaner i letrës me dimension A4, i pershtatshem për bizneset e madhësisë së mesme, me sistem të printimit një anësor, me rezolucion printimi deri në 5760 x 1440dpi dhe me shpejtësi deri në 13.000 faqe bardh e zi dhe 6500 faqe printim me ngjyrë, USB port, sistem konektimi LAN, me kornizë mbajtëse për 50 fletë.. Epson L382 është i dizajnuar për bizneset e mesme me kërkesa të larta për përdorim të printerit, me operacionet shumëfunksionale si priner, skaner, kopjues, është pajisja më e dëshiruar 3 në 1 për biznesin tuaj, ka dimensione 482 x 145 x 300mm dhe peshon 4.3 kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946621678
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
C11CF43402
Konsumi (W):
13
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
9 Nëntor 2016
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
482 x 145 x 300
Pesha në kg:
4,4
Printim DPI:
5 760
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
5760 x 1440
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
5760 x 1440
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
600 x 1200
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
5
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
10
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Bashkangjitja Printer Epson L382 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE