Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer Epson WorkForce Pro WF-C5710DWF

Kodi i produktit:
236754
EAN:
8715946634135
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
2400 x 1200
Pesha në kg:
18.7
Printim DPI:
4800
Printim dyanësh automatik:

Si të porosisim në Gjirafa50?

262.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 21.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri 4-në-1 Epson WorkForce Pro WF-C5710DWF me printim automatik të dyanshëm me ngjyra ofron mundësin e skenimit, kopjimit dhe faksimit. Në sajë të Printhead PrecisionCore dhe ngjyrave DURABrite Ultra, ky printer ofron printim të qartë dhe të pastër. Rezolucioni i printimit arrinë deri në 4800 x 1200 dpi. Shpejtësia e printimit në ISO / IEC 24734 deri 24 ppm me ngjyra dhe 24 ppm në bardhë e zi . Koha për të shtypur faqen e parë në bardh e zi 4.8 sec me ngjyrë 5.3 sec. Vëllimi maksimal i printimit është 45,000 faqe në muaj, rekomandohet 250 - 2500 faqe në muaj. Rezolucioni i skanimit është deri në 1200 x 2400 dpi (horizontalisht x vertikalisht). Kurse rezolucioni i kopjimit është deri në 600 x 1200 dpi. Ka ekran me prekje me ngjyra ka diagonale 10.9 cm. Posedon teknologjitë si Wi-Fi b / g / n, Wi-Fi, USB Host, USB 2.0, Gigabit Ethernet dhe (NFC). Mbajtësa për futjen e fletëve mund të mbaj deri në 330 fletë A4, kurse pjesa e daljes 150 fletë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8715946634135
Ekran:
Fax:
Funksioni:
AirPrint, Epson Connect, Google Cloud Print, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
2500
Kapaciteti standard i memories [MB]:
6
Kodi i prodhuesit:
C11CG03401
Konsumi (W):
23
Kopjues:
Kuti ngjyre të veçanta:
Lansuar:
17. 5. 2018
Lloji i printerit:
Inkjet
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
ADF (50 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
425 x 535 x 357
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
256
Pesha në kg:
18.7
Printim DPI:
4800
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
5.3
Prodhuesi:
Epson
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
2400 x 1200
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
2400 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200 x 2400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
24
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
24
Skaner:
Skaner DPI:
2400
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Teknologjia e printimit:
Inkjet
Ueb-i i prodhuesit:
Epson.com

Bashkangjitja Printer Epson WorkForce Pro WF-C5710DWF edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE