Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer HP Color LaserJet Pro M281fdn

Kodi i produktit:
227053
EAN:
190780299906
Përmasat [mm]:
420 x 421,7 x 334,1
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB
Skaner i rrafshët:
Skaner DPI:
1200

Si të porosisim në Gjirafa50?

406.50 
Ju kurseni : 8.00   (2%)
398.50 € * Përfshirë TVSH-në
2% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 33.21 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

HP LaserJet Pro M281fdn është një printer lazer 4-në-1 (printer, kopjimi, skaner dhe faks). Posedon shpejtësi të madhe printimi deri në 21 faqe në minutë në bardhë e zi, me rezolucion të printimit 600 x 600 dpi dhe përdorim të rekomanduar mujor 150-2500 (maksimum 40,000 faqe). Mundëson printim automatik në të dy anët dge skanim me 300-1200dpi. Për tu lidhur me paisje të tjera ka USB 2.0, LAN, ePrint dhe AirPrint.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190780299906
Fax:
Funksione shtesë:
AirPrint, HP ePrint, Mopria
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
2500
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
256
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi i prodhuesit:
T6B81A
Konsumi (W):
342
Kopjues:
Lansuar:
1. 12. 2017
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
ADF (50 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
420 x 421,7 x 334,1
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
163
Pesha në kg:
18.7
Printim DPI:
600
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
10,6
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
200 x 200, 400 x 400
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
200 x 200, 400 x 400
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
21
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
21
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB
Teknologjia e printimit:
Laser

Bashkangjitja Printer HP Color LaserJet Pro M281fdn edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE