Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer HP Color LaserJet Pro M281fdw

Kodi i produktit:
227055
EAN:
190780300015
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Skaner i rrafshët:
Skaner:

Si të porosisim në Gjirafa50?

421.50 
Ju kurseni : 32.00   (8%)
389.50 € * Përfshirë TVSH-në
8% Zbritje Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 32.46 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Hewlett Packard ka prodhuar pajisje printimi për shumë vite. Në këtë rast, kompania sjellë printer lazer multifunksional me ngjyra LaserJet Pro M281fdw. Ky printer printon, skenon, fakson dhe kopjon. Praktik 4 në 1 Ekzistojnë katër mjete praktike në trupin kompakt të printerit. Përveç shtypjes së shpejtë, ka një skaner, kopjues dhe faks. Mos e humbni kohën duke përdorur disa pajisje në zyrë dhe përdorni këtë makinë multifunksionale. Shtypje mobile Printoni nga pajisjet mobile me ePrint! HP Color LaserJet Pro M281fdw gjithashtu ju lejon të printoni drejtpërdrejt nga pajisjet mobile si: telefona të mençur, tableta pothuajse me çdo paisje përmes ndërfaqes ePrint. Printime profesionale të shpejta në rezolucion të lartë Printoni dokumente, broshura ose grafikë të marketingut, për shembull, me një rezolucion të mirë 600 x 600 dpi. Tekstet dhe grafika të tjera do të jenë krejtësisht të mprehta dhe do të shfaqin më shumë hollësi sesa ato me printerë me rezolucion më të ulët.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190780300015
Fax:
Funksione shtesë:
AirPrint, HP ePrint, Mopria, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
2500
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
256
Kapaciteti standard i memories [MB]:
256
Kodi i prodhuesit:
T6B82A
Konsumi (W):
342
Kopjues:
Lansuar:
1. 12. 2017
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
ADF (50 fletë)
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Shumë ngjyrësh
Përmasat [mm]:
420 x 421,7 x 334,1
Pesha në kg:
18.7
Printim DPI:
600
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
10,6
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
200 x 200, 400 x 400
Rezolucioni - ngjyra normale [DPI]:
200 x 200, 400 x 400
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
1200
Shpejtësia e printimit me ngjyra - normale [faqe / min]:
21
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
21
Skaner:
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0, port hyrës USB, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser

Bashkangjitja Printer HP Color LaserJet Pro M281fdw edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE