Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer HP LaserJet MFP M436dn

Kodi i produktit:
236305
Ekran:
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
195
Teknologjia:
USB 2.0
Skaner i rrafshët:
Skaner DPI:
600

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
676.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 56.38 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

LaserJet MFP M436dn është printer bardhë e zi që ju ofron zgjidhjen ideale për printime përbrenda vendpunimit në zyrë. Me këtë printer ju do të keni printim në të dyjat anët me kualitet të lartë dhe shpejtësi maksimale si dhe të skenoni dokumente me efiçiencë. Printeri ka rezolucion optik prej 600 x 600 dpi e cila kombinohet me procesorin 600 MHz për të printuar deri në 23 faqe në minutë, mund të mbaj deri në 2000 faqe përbrenda hapësirës se saj dhe mund të lidhet me kompjuter nëpërmjet portit USB 2.0.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ekran:
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
5000
Kapaciteti maksimal i memories (MB):
128
Kapaciteti standard i memories [MB]:
128
Kodi i prodhuesit:
2KY38A
Konsumi (W):
550
Kopjues:
Lansuar:
5. 5. 2018
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A3
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
560 x 540 x 413
Pesha maksimale e printimeve [g / m2]:
195
Pesha në kg:
25,4
Printim DPI:
600
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
8.8
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
200 x 400
Rezolucioni skanues i harduerit [dp]:
200 x 400
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
23
Skaner:
Skaner DPI:
600
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Laser

Bashkangjitja Printer HP LaserJet MFP M436dn edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE