Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer HP LaserJet Pro M28a

Kodi i produktit:
240583
EAN:
190781160410
Përmasat [mm]:
360 x 264 x 197
Teknologjia:
USB 2.0
Skaner i rrafshët:
Skaner DPI:
1200

Si të porosisim në Gjirafa50?

133.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 11.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Printer lazerik bardh/zi, ofron një rezolucion printimi 600 x 600 dpi duke përdorur teknologjinë HP FastRes 600. Ofron printim me shpejtësi 18 ppm dhe është e pajisur me një procesor 500 MHz. Porta e hyrjes mund të mbaj deri në 150 fletë, ndërsa pjesa e daljes mund të mbaj deri në 100 fletë, mbështet formatet A4, A5, A6, zarfa dhe madhësi të porositura. Dimensionet e pajisjes janë 360 x 264 x 197 mm dhe peshon 5.4 kg.

Vlerësimet

Shum i mir funksional tash po e vrej sa kishem pas nevoj per nje te tille flm prej juve
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
190781160410
Ekran:
Jo
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim [faqe për muaj]:
8 000
Kapaciteti standard i memories [MB]:
32
Kodi i prodhuesit:
W2G54A
Konsumi (W):
365
Kopjues:
Lansuar:
24. 7. 2018
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra / Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat [mm]:
360 x 264 x 197
Pesha në kg:
5.4
Printim DPI:
600
Printim dyanësh:
Printimi i faqes së parë [sekondë]:
8.2
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë [DPI]:
200 x 400
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale [faqe / min]:
18+
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Laser

Bashkangjitja Printer HP LaserJet Pro M28a edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE