Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer HP LaserJet Pro M428fdn, i bardhë

Kodi i produktit:
274155
Besueshmëria:
100 %
Rezolucioni - ngjyra e zezë DPI:
1200 x 1200
Përmbajtja e pakos:
Kabllo, toner, manual përdorimi
Pesha maksimale e printimeve g m2:
175
Pesha në kg:
12.6

Si të porosisim në Gjirafa50?

449.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 37.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Printeri laserik bardh dhe zi HP LaserJet Pro M428fdn do të jetë zgjidhja ideale për printimin e dyanshëm me cilësi të lartë, të përditshme, për ekipet e biznesit nga 3 deri në 10 persona që printojnë deri në 4,000 faqe në muaj, që kërkojnë detyra të shpejta dhe siguri të përparuar kundër kërcënimeve dhe mashtrimeve. Është e lehtë të operohet duke përdorur ekranin. Ai mbështet lidhjet e rrjetit dhe natyrisht USB. Ai gjithashtu ka një hyrje USB për printim të drejtpërdrejtë nga një flash drive. Printeri ka një tabak letre që mban deri në 100 + 250 fletë letre. Mund të printoj faqen e parë në 6.3 sekonda në printim bardhë e zi me një rezolucion standard deri në 4800 x 600 dpi, duke lejuar printim bardhë e zi të çastit, me cilësi të lartë, me një kosto të ulët për faqe. Printeri ka karakteristika që zvogëlojnë konsumin e energjisë dhe kursen kohë. Printimi është menjëherë i disponueshëm pa pritje të panevojshme, printeri shpejt zgjohet nga gjumi dhe printon me shpejtësi të lartë. Ju mund të zvogëloni përdorimin e letrës deri në 50% me printim të dyfishtë. Mbështet letrën e madhësive dhe llojeve të ndryshme nga letra klasike A4 tek zarfet, etiketat dhe letra fotografike për printime me cilësi të lartë. Printeri ka memorie me kapacitet 512 MB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
192018914957
Ekran:
Ekran me prekje touch:
Fax:
Funksioni:
AirPrint, Google Cloud Print 2.0, HP ePrint, HP Smart, Mopria
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim faqe për muaj:
4000
Kapaciteti maksimal i memories MB:
512
Kapaciteti standard i memories MB:
512
Kodi:
W1A29A
Konsumi W:
510
Kopjues:
Kualiteti i printimit DPI:
1200
Lansuar:
29. 10. 2019
Lloji i mbajtësit të fletëve të skenerit:
DADF
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
Multifunksional:
Ngjyra:
Bardhë
Ngjyra Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat mm:
420 x 390 x 323
Përmbajtja e pakos:
Kabllo, toner, manual përdorimi
Pesha maksimale e printimeve g m2:
175
Pesha në kg:
12.6
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë sekondë:
6.3
Printimi maksimal i fletëve për muaj::
80 000
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë DPI:
1200 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
1200 x 1200
RJ-45:
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
38
Shpejtësia e skanimit [fletë/min]::
29
Skaner:
Skaner DPI:
1200
Tabaka dalëse [fletë]::
150
Tabaka e brendshme [fletë]::
350
USB:
USB host:

Bashkangjitja Printer HP LaserJet Pro M428fdn edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE