Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Printer HP LaserJet Pro MFP M28w Retail

Kodi i produktit:
595270td
Ekran:
Ngjyra Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Skaner i rrafshët:
Skaner DPI:
600

Si të porosisim në Gjirafa50?

171.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 14.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kompania HP me Printerin LaserJet Pro M28w do tju surprizoj me masën dhe kualitetin superior të këtij printeri. Shpejtësia e printerit shkon deri në 18ppm dhe faqja e parë printohet në më pak se 8.2 sekonda. Printeri ka një ekran LCD me ikona për operim të lehtë. Skanimi i fajllave mund të shëndrrohet direkt në dokument PDF apo të dërgohet me e-mail. Ai mund të lidhet me një port USB 2.0 shumë të shpejtë ose me anë të Wi-Fi. Fajllat e skanuar mund të ruhen në formatin JPG, RAW(BMP), PNG, TIFF. Ju gjithashtu mund të skanoni dhe të printoni me anë të telefonit tuaj. Printeri përdor fishek me çip origjinal 44A HP. Dimensionet janë 360 x 264 x 197 mm dhe ka një peshë prej 5.4kg.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Ekran:
Funksioni:
AirPrint, Google Cloud Print 2.0, HP Smart, Mopria, WiFi Direct
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim faqe për muaj:
1000
Kapaciteti maksimal i memories MB:
32
Kapaciteti standard i memories MB:
32
Kodi:
W2G55A
Konsumi W:
365
Kopjues:
Kualiteti i printimit DPI:
600
Lansuar:
17. 10. 2018
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat mm:
360 x 264 x 197
Pesha maksimale e printimeve g m2:
120
Pesha në kg:
5.4
Printimi i faqes së parë sekondë:
8.2
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë DPI:
200 x 400
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
18+
Skaner:
Skaner DPI:
600
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
USB 2.0, WiFi
Teknologjia e printimit:
Laser

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE