Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Printer HP M227sdn LaserJet Pro

Kodi i produktit:
193861td
EAN:
7251841148854
Ngjyra Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0
Skaner i rrafshët:
Skaner:

Si të porosisim në Gjirafa50?

323.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 26.96 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nëse dëshironi printime bardhë e zi me cilësi të lartë dhe kosto shumë të ulëta, atëherë printeri laserik multifunksional HP LaserJet Pro M227sdn është zgjidhje e përkryer për ju. Përveç printimit kjo pajisje gjithashtu kryen funksionet e skanimit dhe kopjimit, duke iu mundësuar kështu që të gjitha këto funksione ti realizoni në një pajisje të vetme kompakte. Po ashtu është i pajisur me teknologji të avancuara që garantojnë për printime cilësore me rezolucion të lartë prej 1200 x 1200 dpi si dhe shpejtësi të jashtëzakonshme të printimit prej 28 faqeve të formatit A4 në minutë. Numri i rekomanduar i printimeve në periudhë njëmujore me këtë printer është 2500 faqe. Me këtë pajisje gjithashtu do të mund të kopjoni dhe skanoni dokumente të ndryshme me rezolucion që mund të arrij deri në 1200 dpi

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7251841148854
Funksioni:
AirPrint, Google Cloud Print 2.0, HP ePrint
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti i rekomanduar për printim faqe për muaj:
2 500
Kapaciteti maksimal i memories MB:
256
Kapaciteti standard i memories MB:
256
Kodi:
G3Q74A
Konsumi W:
475
Kopjues:
Lansuar:
16 Nëntor 2016
Lloji i printerit:
Laserik
Madhësia e printerit:
A4
Mbajtëse për letra:
ADF (35 fletë )
Mbështetje për W10:
Multifunksional:
Ngjyra Bardhë e zi:
Bardhë e zi
Përmasat mm:
403 x 311,5 x 407,4
Pesha maksimale e printimeve g m2:
163
Pesha në kg:
9,4
Printim dyanësh automatik:
Printimi i faqes së parë sekondë:
6,4
Prodhuesi:
HP
Rezolucioni - ngjyra e zezë DPI:
1200 x 1200
Rezolucioni skanues i harduerit dp:
1 200
Shpejtësia e printimit me ngjyrë të zezë - normale faqe min:
28
Skaner:
Skaner i rrafshët:
Teknologjia:
RJ-45, USB 2.0
Teknologjia e printimit:
Laser

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE